Zbiorniki ciśnieniowe

Zbiorniki ciśnieniowe

Firma, którą prowadzimy powstała w 1989 roku oraz specjalizuje się w technikach związanych z procesem uzdatniania wody przeznaczonej zarówno do celów pitnych, gospodarczych czy też ciepłownictwa. Nasze usługi wykonujemy na bardzo wysokim poziomie co może poświadczyć posiadanie przez naszą firmę bardzo wielu referencji wystawionych przez naszą firmę kontrahentów. Z naszych usług skorzystało bardzo mnóstwo firm z zakresu przemysłu spożywczego, ciepłowni miejskich oraz wielu innych rodzajów obiektów. By dostarczać Państwu najwyższej jakości rozwiązania zainwestowaliśmy we własny zakład usługowy. Powstał on w 1995 roku a w 2011 został przeniesiony do nowej hali znajdującej się w Grudziądzu. Nasza hala produkcyjna jest nowoczesnai odpowiada współczesnym standardom. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć towary zgodne z najwyższymi normami. Korzystając z naszych usług ze 100% pewnością otrzymasz towary najwyższej jakości.

W zakresie wykonywanych przez naszą firmę wytworów, mających użycie w powyższych przemysłach znajdują się takie towary jak filtry ciśnieniowe, automatyczny aerator z kontrolą zwierciadła wody, wieże aeracji, wymienniki jonowe, zestawy pompowe, zbiorniki retencyjne oraz mnóstwo innych wytworów wytworzonych w zgodzie z najwyższymi normami. Oprócz sprzedażą powyższych wytworów paramy się wytwarzaniem wielu rodzajów usług przy wykonywaniu, których mamy wieloletnie praktykę.

Robimy takie usługi jak śrutowanie, szkiełkowanie, usługi ślusarskie, usługi spawalnicze, walcowanie oraz mnóstwo innych usług pokrewnych. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie ze 100% pewnością odkryjesz coś dla siebie. Do robienia powyższych usług mamy bardzo najwyższej klasy sprzęt. Dzięki doświadczeniu oraz najwyższej klasy sprzętowi wykonujemy wszystko na bardzo wysokim poziomie. Zlecając usługi naszej korporacji możesz być w stu procentach oczywisty, że zlecenie zostanie zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Namawiamy bardzo serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Zadowolenie z naszej oferty ze 100% pewnością pójdzie w parze z wykonanymi przez naszą firmę usługami.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 01.09.2019 20:39:35)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 22.06.2016 16:52:07)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz