Zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy

Kiedy odchodzi z tego świata osoba którą kochaliśmy i kochamy nadal,następuje w u nasokresżalu. Myślimywówczas o tym, jak w godny sposób pochować ciało osoby zmarłej.Jest związane to nie tylko z obciążeniamipieniężnymi.Ceremonia kościelna, przewóz ciała, forma pochówku.To wszystko wymaga wiele czasu i poświęcenia.Wielu nie ma na to po prostu siły.

Nie mają Państwo czasu i ochoty na to,żebykażdą z proceduryzwiązanych z pogrzebaniemrealizować w innym miejscu?Jesteście zmęczeni natłokiem spraw,którymi, trzeba się w tym okresie zająć?Tak naprawdę wystarczy do nas zadzwonić?

Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” od (2002 roku|12 lat|od ponad 10 lat|przez dekadę)zobowiązuje pełnićcałościowe usługi pogrzebowe.Wieloletnie doświadczenie w tejdziedzinie sprawiło,że obsługę i jakość naszych usług w naszej firmie realizujemy na wysokim poziomie.

Znajdą Państwo u nasbardzo szerokiesposobności w zakresie jakim jest przewózciała nieboszczyka w kraju, zarówno i w systemie między narodami.Wszystkieformalności związane z pochówkiem zmarłego i sprawami powiązanymi z kościołem, również należą do naszych usług. Oferujemyobszernąskalęurn i trumienek , które z kolei są zróżnicowane pod kątem materiału, wyglądu trumny,ceny,wszystko będzie zgodne z życzeniem naszego klienta.Posiadamy swoją własną chłodnię,dzięki czemu mają Państwo pewność,że ciało zmarłego będzie w zaszczytny sposób przechowane. Posiadamy własny dom pogrzebowy i kaplicę,co pozwala na całodniowe czuwanie i modlitwę przy osobie zmarłej.Na życzeniezapewniamy Waswiązanki kwiatowe,palmy i wieńce,które możemy dostarczyć pod wskazany adres. usługi grabarskie w przypadku pochowku klasycznego,jak i jesteśmy w stanie zapewnić obsługę w przypadku kremacji ciała zmarłego.By uroczystościom pogrzebowym nadać bardziej podniosłą formę, dajemy Państwu możliwość zamówienia przez nas zakład orkiestry lub trębacza solowego. Dodatkowo umożliwiamy kredytowanie kosztów pochówku w ramach zasiłku ZUS,KRUS,PZU.

W trosce o bardzo wysokijakośćserwis naszych klientów, zakład „Marcinkiewicz” może zadbaćzarówno o sprawy powiązane z formą miejsca pochówku. W zależności od potrzeb i wymagań klienta,jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór krzyży i obudów nagrobkowych. W razie potrzeby możemy wykonać także prace przy ekshumacji na obszarze całego naszego kraju. Nasze usługi świadczymy na terenie takich miast, jak: Wilamowice, Stara Wieś, Pisarzowice, Hecznarowice, Kęty, Bielsko-Biała. Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” to gwarancja pewności i spokoju.Dołożymy wszelkich starań, aby nasza firma w pełni sprostała Państwu oczekiwaniom.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 37 (ostatnio: 12.03.2019 19:10:55)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 10.08.2016 21:37:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz