Zabezpieczanie planów filmowych

Zabezpieczanie planów filmowych

Zabezpieczanie planów filmowych czyli zdjęcia filmowe kręcone w trudnych warunkach żądają nie tylko poprawnego podejścia, sprzętu oraz przygotowania, niemniej jednak też wsparcia specjalistów. Jest tak szczególnie, kiedy kręcone są filmy wspinaczkowe. Jeśli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie wyłącznie dla aktorów, niemniej jednak i operatorów oraz całej ekipy filmowej. Aby tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie jedynie przekazywać, niemniej jednak dodatkowo wzbudzać emocje, profesjonaliści muszą w najwyższym stopniu skupić się na swojej pracy. W takiej sytuacji niezbędna jest pomoc profesjonalistów, dla jakich zabezpieczanie planu filmowego typu broad peak film to chleb powszedni.

Stworzona przez nas oferta skierowana jest dla twórców filmowych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego oraz którzy pragną zatroszczyć się o ekipę filmową, pracować bez pośpiechu, bezpiecznie oraz w szczególe w oparciu o fizyczną oraz psychiczną pomoc fachowych osób, jakim naprawdę można zaufać.

Zabezpieczanie planów filmowych – dlaczego my?

Zabezpieczenia planów filmowych w warunkach skrajnych w stworzonym przez nas wykonaniu to gwarancja bezpieczeństwa. Nasz zespół to nie wyłącznie wykwalifikowani eksperci, niemniej jednak oraz miłośnicy, jacy regularnie biorą udział w wyprawach ratowniczych.

Jesteśmy pasjonatami – są pośród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści oraz trenerzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków naszego składu może pochwalić się gigantycznym doświadczeniem nie tylko jeśli chodzi o ratownictwo oraz wspinaczki górskie, niemniej jednak także filmy o wyprawach w góry. Bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, aby cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na jakąkolwiek okoliczność.

Obszerny zakres kompetencji oraz uzyskane doświadczenie pozwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na nadzwyczaj zawiłym, nierzadko nieosiągalnym dla typowego człowieka obszarze, nie wyłącznie w górach.

Zabezpieczanie planu filmowego – oferta

Stworzona przez nas oferta obejmuje nie wyłącznie zabezpieczanie planu filmowego jeśli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze predyspozycje, umiejętności oraz doświadczenie, jesteśmy w stanie oferować swoje usługi także w innych kłopotliwych oraz nieosiągalnych miejscach.

Oferujemy zabezpieczanie planu filmowego w miejscach takich jak:

• dachy, mosty oraz konstrukcje industrialne,

• jaskinie,

• rzeki,

• drzewa.

Nasze doświadczenie w zabezpieczaniu planów filmowych

Z uwagi na regularny udział w prawdziwych akcjach ratowniczych oraz ekspedycjach, nasze umiejętności są bezustannie polepszane. W związku z tym mieliśmy radość brać udział w wielu projektach, chroniąc plan filmowy.

Na naszym koncie znajdują się takie filmy jak:

• Program telewizyjny „Zdobywcy” wyreżyserowany przez Dariusza Goczała w 2005 r. (Himalaje/Nepal)

• Film dokumentalny „Zimą na Shishę” wyreżyserowany przez Dariusza Załuskiego w 2007 r. (Himalaje/Chiny/ Nepal)

Broad peak film – zadbamy o bezpieczeństwo na planie filmowym

Obecnie mamy przyjemność oferować zabezpieczanie planu filmowego nowo powstającego filmu fabularnego „Broad peak”, reżyserii Leszka Dawida, z nadzwyczaj znaną polską obsadą. Premiera obrazu filmowego będzie miała miejsce w 2020 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem każdego z członków należącej do nas ekipy, sprawdzenia referencji oraz kontaktu w razie pytań.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 14.12.2021 05:40:49)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz