Wybierz kafelki i płytki do łazienki, by powiększyć pomieszczenie

Wybierz kafelki i płytki do łazienki, by powiększyć pomieszczenie

Niewielkie łazienki są zmorą, to prawdziwa tragedia w przypadku osób mieszkających w tak zwanych budynkach z wielkiej płyty, gdzie pomieszczenia sanitarne są pozbawione okien i mocno klaustrofobiczne. Co gorsza, konstrukcja budynku prawie zawsze uniemożliwia dokonanie jakichkolwiek przeróbek, które by pozwoliły na powiększenie tego pomieszczenia. Zawsze jednak możemy zainteresować się ceramika, gdyż odpowiednio dobrane płytki do łazienki powiększa optycznie ten pokój.

Przede wszystkim białe płytki podłogowe, bez tego ani rusz!

Choć może nas kusić, by kupić ceramikę barwną, to jednak biała płytka ścienna do łazienki jest tym, czego potrzebujemy. Jasne barwy mają generalną właściwość optycznego powiększania, stąd biel jest optymalnym wyborem. Ewentualnie możemy zdecydować się na mlecznobiałe lub kremowe kafelki ścienne, to też dobry wybór, choć warto wtedy dodać więcej lamp, no i wanna lub umywalka także musi być jasna, nie zaś beżowa.

Drobne kafelki mile widziane, bo wielkość i kształt ma znaczenie!

Dodatkowym sposobem na powiększenie małej łazienki są drobne kafelki. Choć może nas kusić, by nabyć płytki heksagonalne czy metro, to jednak klasyczne płytki łazienkowe o niewielkim rozmiarze będą najlepszą opcją. Ich niewielki wymiar stworzy iluzje większej przestrzeni, gdyż klasycznych płytek w łazience wejdzie po prostu więcej od tych większych! Choć może zdawać się to porada nieco na wyrost, to jednak bardzo wiele osób decyduje się na zakup takich właśnie kafelków podłogowych i są to osoby finalnie bardzo zadowolone!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 09.05.2021 19:39:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz