Www.PsychologiaPar.pl

Www.PsychologiaPar.pl

Serwis „Psychologia Par” to utwór artystyczny dwojga specjalistów pracujących na co dzień z parami, które się zmagają różnych trudności w swojej relacji. Twórcy strony w skrótowy sposób przedstawiają klasyczne scenki z życia małżeńskiego bądź partnerskiego. Wskazują na czym polegają pułapki, w które na ogół wpadamy i jakie są inne, bardziej sensowne rozwiązania. Największym atutem serwisu są wyjątkowe ilustracje wykonane przez samych psychoterapeutów: jak rozwiązywać konfikty?.

Rosnąca renoma bloga wskazuje, że przedmiot psychologii par i rozwiązywania konfliktów coraz bardziej ludzi interesuje. Przede wszystkim kwestie związane z podziałem oddziaływań i władzy we wzajemnym porozumienwaniu się wywołują wiele komentarzy czytelników strony. Twórcy przeprowadzili bardzo ciekawy wywiad z doświadczoną terapeutką-superwizorem na temat podziału zadań i rolach, jakie gramy będąc w związku. Znaczącym i trudnym momentem dla małżeństwa jest czas pojawienia się dzieci – i temat ten doczekał się wielu komentarzy użytkowników.

Autorzy wskazują również na to, że bardzo często w związkach oczekujemy, że to partner ma się zmienić i wykonać całą pracę. Takie rozwiązanie nie tylko nie przynosi żadnych owoców, ale także absolutnie wyklucza możliwość wykorzystania terapii par. Dużą popularnością cieszą się posty, które pokazują, w jaki sposób troszczyć się o romantyzm i uczucie w relacji, jak nie zapomnieć o tym, co było na początku, jak nie pogrążyć się w negatywizmie i wzajemnych pretensjach. Odsłania to, że w głębi serca wiele osób marzy o udanych i długotrwałych związkach, w których pozytywne aspekty górują nad konfliktami.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 34 (ostatnio: 20.02.2019 23:31:41)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 04.06.2016 14:03:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz