Wieńce pogrzebowe

Wieńce pogrzebowe

Firma „KRUK” oferuje swoim klientom najlepszej klasy usługi pogrzebowe, kamieniarskie a także cmentarne. Trudnimy się profesjonalną obsługą w tym tym obszarze. Załatwiamy formalności urzędowe w USC Kraków ( w imieniu klientów odbieramy odpisy skróconych aktów zgonu) a także w ZUS ( bezgotówkowe rozliczanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego).

Oferujemy całodobowe przewozy zmarłych , np z domu do chłodni, przygotowujemy zmarłych do pochówku. Realizujemy transport zwłok na obszarze całego kraju. Na życzenie naszych klientów zajmujemy się też taką kwestią jak kremacja zwłok. – przewozimy zmarłych i organizujemy pogrzeby urnowe.

Mało tego przygotowujemy tabliczki, klepsydry, krzyże. Na życzenie klientów zapewniamy również kwiaty i wieńce a także pełną obsługę uroczystości pogrzebowej: fracht karawanem, niesienie trumny, towarzystwo pogrzebowa.

Nasza firma świadczy także usługi kamieniarsko-cmentarne: takie jak kopanie grobów, plac budowy i modernizacjkonserwacje nagrobków, grobowców i piwnic, kucie liter. Mamy własną kwiaciarnię, w której klienci mogą zamówić wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Organizujemy pogrzeby a także wykonujemy pełen obszar usług w tym zakresie na rozporządzenie osób prywatnych, jak i firm i instytucji.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i z wielką odpowiedzialnością traktujemy swoją pracę. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Nasze przedsiębiorstwo świadczy prócz tego usługi w zakresie produkcji i montażu schodów, parapetów, blatów, Wykonujemy również inne nietypowe zlecenia.

Jesteśmy otwarci na Państwa wymagania. Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową www.fpkruk.pl.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 27.08.2018 21:43:53)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 10.10.2016 21:05:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz