Wanny z hydromasażem

Wanny z hydromasażem

W dzisiejszych czasach coraz częściej przeciętne łazienki zostają zmienione w salony kąpielowe. Pięknie wyposażone, wielkie pomieszczenia mieszczą w sobie szykowne wanny wolnostojące czy też pomysłowo zamontowane deszczownice.

Właściciele wielkich domów coraz chętniej rezygnują ze normalnych łazienek na rzecz salonów kąpielowych. Kolosalne, przestronne pomieszczenia są idealnie zaprojektowane i wspaniale wyposażone. Coraz modniejsze stają się wanny wolnostojące, które w połączeniu z dopasowaną baterią i eleganckimi meblami łazienkowymi tworzą cudne pomieszczenia, gdzie nie tylko można się umyć, ale przede wszystkim zrelaksować się w trakcie kąpieli w wygodnej wannie.

Niemniej jednak jak wiadomo, nie wszyscy są zwolennikami długich kąpieli w wannie. Dla wszystkich osób, które wolą prędki prysznic także pojawiła się luksusowa wersja kabiny prysznicowej, jaką jest deszczownica. Niestety podobnie jak w przypadku wanny wolnostojącej, deszczownice żądają wyjątkowego przygotowania łazienki do ich montażu. Najodpowiedniej, by deszczownice zamontowane były w suficie – podtynkowo czy też w suficie podwieszanym, a to z kolei żąda słusznych prac hydraulicznych. Niemniej jednak, warto zdecydować się na takie prace, o ile pozwala na to przestrzeń łazienki. Mówiąc o deszczownicach warto jeszcze wtrącić, że można wybrać urządzenia posiadające pomocnicze funkcje takie jak np. napowietrzenie wody, dzięki czemu zmniejsza się jej zużycie. Inną nowinką techniczną stosowaną w deszczownicach z wyższej półki jest oświetlenie ledowe. Podświetlony prysznic powoduje, w samej rzeczy, niesamowite wrażenie. To idealne rozwiązanie dla osób uwielbiających elegancję i luksus.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 24.03.2022 14:39:27)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 15.06.2016 05:19:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz