Walne zgromadzenie online

Walne zgromadzenie online

Nasz wykwalifikowany i dynamiczny zespół posiada kwalifikacje i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pracy na rynku kapitałowym. Jesteśmy stałym partnerem kilkudziesięciu firm, instytutów, giełd albo stowarzyszeń. Jesteśmy elastyczni, zawsze staramy się dostosować nasze rozwiązanie do wymagań klienta. Proponujemy nasze usługi w zakresie:

– profesjonalnej obsługi walnych zgromadzeń akcjonariuszy i udziałowców,

– doradztwa korporacyjnego, w tym w zakresie corporate governance i stosowania zasad ładu korporacyjnego,

– doradztwa związanego z public relations i investor relations, z funkcjonowaniem spółki na rynku kapitałowym,

– kursów dotyczących obowiązków informacyjnych spółek publicznych.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, innowacyjnymi rozwiązaniami a także wykwalifikowanym zespołem. Systemy głosowań elektronicznych obsługują wszystkie typy głosowań, a nasza strona pozwala na zwykłe rozplanowanie dowolnych głosowań a także na szybkie dodawanie nowych, nieplanowanych.

Proponujemy wszystko co jest potrzebne dla prawidłowego i szybkiego przebiegu głosowań na WZA, i ich ciekawej wizualizacji. Nasze skupienie pada na to żeby nasze usługi były|dawny skutecznym wsparciem dla strategii dobrych relacji inwentarskich i wypełniania zasad ładu korporacyjnego. Nasza usługa głosowania zdalnego online obejmuje także tłumaczenie symultaniczne na języki obce w zależności od potrzeb i wymagań klienta. System zapewnia zachowanie wszystkich praw akcjonariusza wynikających z przepisów KSH.

Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku, służymy naszym klientom fachową i merytoryczną radą w zakresie walnych zgromadzeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Namawiamy do kontaktu


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 29.12.2022 04:21:05)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz