Używany pojazd elektryczny

Używany pojazd elektryczny

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, doświadczona a także godna zaufania firma, która od wielu lat zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w naszym kraju dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się sporą popularnością w wielu różnych krajach. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo nie tylko znakomite pojazdy elektryczne, ale także odpowiedniej jakości części zamienne, akumulatory a także akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć także i o tym, że od 2009 roku nasza firma jest także reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli sporego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy najistotniejszym priorytetem od lat jest satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego także dostarczamy najbardziej sprawdzone pojazdy elektryczne w naprawdę atrakcyjnych cenach. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami oraz trendami w motoryzacji, aby móc zaspokoić coraz to większe oczekiwania naszych klientów. Głównie polecamy Państwu sprzedawane przez nas niezawodne akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się sporym zastosowaniem oraz wieloma zadowolonymi klientami. Kompleksową ofertę naszych usług a także więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zawsze na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce prowadzimy także wysokiej jakości serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części oraz zatrudniamy najbardziej doświadczonych mechaników, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych oraz najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 10.08.2017 07:42:38)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 21.01.2017 12:30:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz