Usługi transportowe Gdynia

Usługi transportowe Gdynia

Poszukujesz profesjonalnych usług transportowych? Z tej przyczyny zajrzyj na naszą stronę firmową naszego przedsiębiorstwa. Proponujemy wysokiej jakości usługi transportowe na obszarze całego kraju, siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni. Działamy bardzo szybko, nasza przedsiębiorstwo rozwija się bardzo dynamicznie. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy klient był w sumie usatysfakcjonowany z jakości naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy na sposób indywidualny, mamy niemałe doświadczenie w branży.

Trudnimy się transportem krajowym zarówno dla dużych, jak oraz małych przedsiębiorstw a oprócz tego osób prywatnych. W zespole mamy w dużej mierze wyspecjalizowanych pracowników, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi kierowcy to osoby zaufane, doświadczone, które dokładają starań, żeby każde zamówienie było zrealizowane na sposób terminowy.

Przedsiębiorstwo TKU posiada ubezpieczenie OC na kwotę 250 tys. USD. Nasze samochody spełniają europejskie wymagania techniczne oraz ekologiczne. Jesteśmy w stanie przewieźć ładunki od 3,5 tony do 24 odcień. Współpracujemy z firmami rzadko, mamy również stałe zlecenia. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak oraz osoby prywatne. Liczymy na to, że będziemy w stanie spełnić Twoje oczekiwania a oprócz tego potrzeby. Gwarantujemy pełne zaangażowanie a oprócz tego znajomość rzeczy. Na naszej stronie www znajdziesz więcej szczegółowych informacji. Jeśli masz do nas jakieś pytania czy też wątpliwości, skontaktuj się z nami, wtedy udzielimy Ci wsparcia.

Wybierz usługi transportowe TUK, mamy nadzieję, że będziemy w stanie Ci pomóc. Zapewniamy znajomość rzeczy, terminowość oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz