Usługi koparką

Usługi koparką

Spółka Lukkop to spółka usługowa posiadająca swoją siedzibę w Warszawie. Przedsiębiorstwo świadczy profesjonalne usługi budowlane w zakresie realizacji robót ziemnych na obszarze Warszawy a także okolic.

Doświadczeni pracownicy firmy przeprowadzają prace całoroczne – latem, wiosną, jak także zimą. W sezonie letnim dokonują wykopów a także niwelacji terenu. Zimą zaś odśnieżają teren przy użyciu koparki i wywożą nagromadzony w ten sposób śnieg.

Oprócz standardowej propozycji firmy, Lukkop umożliwia także dzierżawę koparki każdemu klientowi, nie związanemu z firmą. Wynajem odbywa się niemniej jednak na określonych zasadach związanych z użytkowaniem sprzętu. Koparka może być obsługiwana wyłącznie przez operatora będącego pracownikiem firmy. Tylko taki sposób działania umożliwi sprawne przeprowadzenie prac z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo w swej ofercie proponuje także obsługę placu budowy. Kompleksowe działania umożliwiają dokonanie prac ziemnych, przygotowania terenu pod wszelkie inwestycje i budowę parkingów a także placów. Mało tego, firma trudni się także układaniem kostki brukowej. Prace dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak a także obsługi dużych inwestycji.

Każde zlecenie wykonywane przez Lukkop wyceniane jest indywidualnie na podstawie zakresu prac a także czasu niezbędnego do ich wykonania. Wycena przeprowadzana jest telefonicznie. Nie mniej jednak, w przypadku długofalowej współpracy z firmą, każdy nabywca posiada prawo do uzyskania rabatu.

Jeżeli wskutek tego szukacie Państwo firmy, która dokonuje prac budowlanych przy użyciu koparki, skontaktujcie się z Lukkop. Doświadczeni pracownicy firmy dokonają fachowej obsługi inwestycji z zachowaniem wszelkich wymaganych bezpieczeństwa.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 04.09.2019 16:07:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz