Ubezpieczenia oc Gdańsk Morena

Ubezpieczenia oc Gdańsk Morena

Firma Intraplus.pl to biuro ubezpieczeń proponujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych i również firm, na dogodnych warunkach. W propozycji biura znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne i również na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby i również auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne i również dużo innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb w zasadzie każdej osoby albo instytucji. Z wyjątkiem usług typowo ubezpieczeniowych, firma proponuje również pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania albo asystę przy serwisie powypadkowym pojazdu. Za sprawą tego propozycja biura jest pełna i również jego klient nie musi się niepokoić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie dopinania formalności

Aby skorzystać z oferty biura, wystarczy napisać wiadomość online albo też zadzwonić pod numer telefonu zawarty na stronie internetowej. Znajdujący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić profesjonalnej pomocy w wyborze oferty bez zarzutu dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na terenie Gdańska mogą także odwiedzić biuro zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej 33D, lokal 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 a oprócz tego w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus działa na rynku w tej chwili od 25 lat. Dzięki niemałemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak i również na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że propozycja ubezpieczeniowa jest skonstruowana niemal znakomicie, dlatego że uwzględnia wszystkie wymagania ubezpieczonych osób.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 17.09.2017 22:11:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz