Tynk do renowacji budynków

Tynk do renowacji budynków

Firma ETG para się produkowaniem ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W aktualnych czasach energooszczędność stała się kwestią dosyć istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najlepszych efektów przy produkcji różnego gatunku tynków.

Cienkowarstwowy gładź do gazobetonu posiada świetne właściwości termoizolacyjne. Przeznaczony jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Najbardziej opłacalna warstwa powinna wynosić około 5-7 mm. Łatwo wykonuje dekoracyjną warstwę typu baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną i również akustyczną. Świetnie chroni z przeciwnej strony wilgoci. Gips do gazobetonu to bezpieczna i również linia w użyciu zaprawa. Zapakowany jest w sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi i również zwiększają o 40% ciepło w środku pomieszczeń.

Gips renowacyjny po mistrzowsku nadaje się do odnowy i również zabezpieczania budynków o znaczeniu historycznym. Pozwala zachować oryginalną strukturę budynków i również ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych i również sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Wysoka jakość zaprawy gwarantuje dokonanie pożądanych efektów.

Wszystkie artykuły oferowane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych i również rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich zastosowanie również do środka budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci i również nadto zabezpiecza ścianę.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 09.08.2017 01:04:37)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 17.09.2016 09:09:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz