Tusze UV

Tusze UV

Nasza firma para się profesjonalną obsługą z zakresu maszyn DTG. W naszej propozycji można odkryć w szczególności: drukarki flatbed, materiały eksploatacyjne, atramenty, tusze UV, czy urządzenia pomocnicze. Na naszej stronie internetowej capricorn.biz.pl, odkrują Państwo szeroki zakres informacji o działalności, którą prowadzimy. Produkty, które oferujemy są doskonałej klasy. U nas będą Państwo mogli nabyć w atrakcyjnej cenie nową serię podkładów i również atramentów, które zapewnią najwyższą jakość i trwałość nadruków. Posiadamy również pełną gamę materiałów eksploatacyjnych marki DuPoint. U nas mogą Państwo nabyć najnowsze drukarki SmartJet.

To niezwykle profesjonalne drukarki, które służą do bezpośredniego druku cyfrowego na odzieży włoskiej. Nadruk na koszulkach białych czy czarnych jest ekspresowy, gdyż trwa zaledwie 35 sekund! W drukarce zastosowano ciśnieniowy system zarządzania atramentem. Możemy wydrukować ozdoby na dwóch koszulkach w ciągu jednego przebiegu! Drukarka jest sterowana przez profesjonalne oprogramowanie.

U nas nabędą Państwo także w niezwykle przystępnych cenach atramenty Image Armor. Posiadają one rząd pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Charakteryzują się wysokiej klasy trwałością. W naszej bogatej propozycji znajdą Państwo w szczególności płyny czyszczące, atramenty, a także podkłady renomowanej firmy Armor E series. Są one kompatybilne z każdą głowicą EPSONA. Na zamówienie są sprzedawane artykuły do zastosowań z innymi głowicami, na przykład: RICOH R-series. Proponujemy również drukarki UV, które oparte są na głowicy DX5. Jest tu doskonałe węzeł kolejowy jakości wydruku z niskimi kosztami. Zaletą jest to, że za niewielką cenę można nabyć rewelacyjnej jakości urządzenia. Namawiamy Państwa miło do wypróbowania naszych usług.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 07.09.2018 06:20:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz