Tunery satelitarne hd

Tunery satelitarne hd

Firma Goldex istnieje od wielu lat na rynku. Posiada niemałe doświadczenie w branży i również oferuje w sprzedaży doskonałej jakości narzędzia znanych i również cenionych producentów. Firma specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów i również niezbędnych akcesoriów.

Jedną z propozycji są przystępne cenowo stojaki antenowe różnego gatunku, dobierane do klienta w stosunku do indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 produkowany jest ze stali nierdzewnej i również ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 4cm. Przeciwnie zaś oferowany stojak L-400 jest nieco dłuższy za to posiada takie same parametry jak poprzednik. Trzecim jest proponowany w kolorze czarnym uniwersalny stojak przyścienny. Kolejnym i również ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową zapewniającą stabilne przymocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali i również ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten produkt jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje trwałość i również rzetelność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności i również wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe oferowane przez firmę Goldex spełniają kluczowe normy i również standardy. Wykonywane są z najlepszej jakości materiałów co zapewnia trwałość produktu przez co niemiara lat. Implementacja najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny i również zaproponować produkt o doskonałej jakości. Specjalna konstrukcja sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 06.02.2017 11:48:00)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 22.09.2016 20:23:03)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz