Transport Słowacja

Transport Słowacja

Najlepszy transport międzynarodowy towarów, który wykonujemy wybitnie to nasza główna oferta. W przeciwieństwie do komunikacji rzecznych trafiamy do celu. W związku z tym jest to skuteczne rozwiązanie. Przewozimy najróżniejsze towary do takich terytoriów jak: Ukraina a także Węgry. Sprawna flota to nasza domena. Inwestujemy ponadto w nasz team. Istniejemy na rynku od 1996r. Pełny zakres usług; m.in. transport tandem. W naszej specjalizacji jesteśmy specjalistami dlatego proponujemy usługi spedycyjne; dokładniej mamy na myśli spedycja krajowa.

Jak wspomnieliśmy jeździmy po wielu krajach ale nasz wyspecjalizowany kierunek to transport Słowacja i zazwyczaj tam jeździmy.

Załoga jest na bieżąco doszkalona. Oferujemy zestawy przestrzenne, nienaganna reputacja kontrahentów. Ciągle dążymy aby nasze usługi były niezawodne. Europejski przemysł narasta, powoduje to duży popyt na przewóz towarów. Pozostałe formy transportu nie są tak doskonałe, dlatego oferujemy transport który dociera wszędzie. Ciągle polepszana komunikacja, dużo autostrad to lepszy transport! Sprawdź nasze transporty. Państwa rozwojowe współpracują z nami i zapotrzebowanie na transport ciągle rośnie ale my ma duże doświadczenie. Istniejemy od 1996r w spedycji. Już ponad 20lat to świetne kwalifikacje. Korzystne umowy i terminowe dostawy to nasza wizytówka. Pomimo niekorzystnych warunków pogodowych również przewozimy ładunki.

Nasz wynajem pojazdów jaki przedstawiamy to jedna z najlepszych usług w Mielcu; to duży wachlarz samochodów osobowych. Proponujemy m.in. samochody 3-drzwiowe. Wyjątkowe warunki.

Wyjątkowo pielęgnujemy nasze samochody dlatego wyglądają zadbanie. Po oddaniu auta powinno się zatankować samochód na max i sprawdzić wewnątrz. W ofercie również foteliki dla dzieci i ogumienie letnie. Pełny pakiet ubezpieczeń. Do dyspozycji również przyczepki.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 30.04.2019 03:51:27)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 31.03.2016 04:08:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz