Transport ciężarowy

Transport ciężarowy

Poszukujesz firmy transportowej, która przewozi towary do Szwajcarii, Niemiec albo Włoch? Jeżeli tak jesteś we właściwym miejscu! TWD Logistic to polska przedsiębiorstwo, która operuje właśnie w tych państwach, a także wielu innych.

Właścicielami tej zasłużonej już firmy transportowej są Agnieszka Otto a oprócz tego Marek Niżankiewicz, oznacza to ludzie, którzy o logistyce i również spedycji wiedzą właściwie wszystko.

Personel TWD Logistic dba o każdy detal związany z transportem danego towaru i również rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i również zadania. Potwierdzić to mogą niewątpliwie klienci, którzy chwalą indywidualne i również rzetelne podejście do każdego zamówienia.

Największe rozeznanie TWD posiada w Szwajcarii. Poza transportem artykułów do tego kraju, przedsiębiorstwo jest w stanie pomóc w realizacji odpraw celnych i również wszystkich rzeczy z tym związanych. Jest to możliwe dlatego, dlatego że TWD współpracuje z agencjami celnymi na obszarze Szwajcarii natychmiast od wielu lat. Opróćz tego, przedsiębiorstwo może poszczycić się długoletnią współpracą ze znanymi eksporterami i również importerami a oprócz tego z doświadczonymi spedycjami krajowymi i również zagranicznymi.

TWD Logistic funkcjonuje w całej Europie, ale preferowanymi kierunkami są takie państwa jak Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja i również wspomniane wyżej Niemcy, Szwajcaria i również Włochy.

TWD to przede wszystkim definicja szybkiej dostawy przewożonych ładunków a oprócz tego doświadczona i również wysoka klasa wykonywanych usług. Oprócz tego przedsiębiorstwo gwarantuje stały kontakt z kierowcą i również sposobność monitorowania przewożonego towaru.

TWD Logistic Sp. J. swoją siedzibę posiada w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1c. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.twdlog.pl albo na oficjalnym profilu na Facebooku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 07.12.2018 06:42:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz