Tłumacz przysięgły hiszpański

Tłumacz przysięgły hiszpański

Posiadasz teksty w języku hiszpańskim i również pilnie potrzebujesz przetłumaczyć go na język polski bądź w drugą stronę ? Fajnie się składa, skoro trafiłeś na nasze biuro tłumaczeń!

Realizujemy tłumaczenia hiszpańskie dla osób prywatnych, firm i również różnego typu instytucji. Jaką dokładnie propozycję ma nasze biuro tłumaczeń? Zacznijmy od tego, że bardzo wielokrotnie zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów urzędowych, które są związane ze szkolnictwem. Zazwyczaj są to dyplomy, załączniki do dyplomów, zaświadczenia, świadectwa i również wszelakie dokumenty z zakresu uznawalności uzyskanego wykształcenia.

Mamy także zlecenia na tłumaczenia hiszpańskie dokumentów sądowych i również pozasądowych i również procesowych. Warto dodać , że nasze biuro tłumaczeń realizuje zlecenia na teksty z zakresu medycyny i również ochrony zdrowia i również dokumentację pracowniczą: zaświadczenia o zatrudnieniu i również różnego typu certyfikaty.

Realizujemy także tłumaczenia dokumentów związanych z administracją. Mogą to być dokumenty wydawane przez Urzędy Stanu Cywilnego w Polsce i również Hiszpanii i również krajach hispanojęzycznych, ale również dokumenty urzędowe administracji państwowej w każdym zakresie kompetencji.

Na dodatek , wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie różnych umów handlowych, pełnomocnictw czy zwykłej korespondencji prywatnej. Dla naszej firmy najważniejsze są dwie zasady: poufność i również zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych danych obecnych w realizowanych zleceniach. Wybierając nasze urząd tłumaczeń możesz być niektóry , że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane solidnie, szybko , w pełni poufnie a Twoje dokumenty będą w pełni bezpieczne!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 28.05.2018 12:15:42)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 04.09.2017 17:11:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz