Tanie loty

Tanie loty

30 procent osób martwi się fruwać za pomocą samolotu, inni zaś uważają, że jest to niebezpieczne. Na przemienienie ich spojrzenia nie wpływają przychylnie ostatnie wypadki – strącenia stalowego ptaka u naszych sąsiadów, tudzież tajemnicze zapodzianie się z radarów malezyjskiego samolotu pasażerskiego. W rzeczywistości sugestiao zagrożeniu wynikającym z latania jest błędna. Podług obserwacjom ta droga przewozu jest jednym z najpewniejszych.

30 procent osób wciąż świadczy, że samoloty nierzadko się spadają na ziemię, a by dotrzeć do punktu docelowego wypada posiadać powodzenie. Owy tok rozumowania jest przestarzały. W miarę mijania lat znacznie zmodernizowano statki powietrzne, co oddziałuje na podwyższenie bezpieczeństwa. Linie lotnicze nie posiadają wpływu na wydarzenie losowe, jak zestrzelenie maszyny lotniczej, czy atak terrorystyczny . Przy analizie badań uargumentowano, że,iż kierując czterema kółkami ma się o wiele wyższe szanse na nieszczęście, aniżeliby szybując w chmurzyskach parę kilometrów w przestworzach. Cóż może być motywem owego myślenia? Bez wątpienia podłoże psychologiczne odgrywa tu główną rolę. Do karamboli samochodowych jesteśmy przyzwyczajeni, na ogół ilość poszkodowanych nie wynosi 6 osób. Owe doniesienia nie bywają choćby przekazywane przez środki masowego przekazu.

Czymś różnym jest wypadek lotniczy – o takim epizodzie napomknie każda krajowa stacja radiowa. Takim katastrofom częstokroć partnerują ogromne liczby rannych, a nie więcej niż dziesięć procent ma możliwość ujścia z życiem. Zdarzają się one niepowszednio, lecz podejście ich emitowania przez radiostacje, wzbudza u adresata strach przed fruwaniem.

Można zapytać – z jakiego powodu godzi się latać? Przypuszczalnie nie potrzeba wspominać, kto prędzej przeleci trasę, dwuślad czy stalowy ptak, gdyż to jest oczywiste. Bezspornie trzeba spojrzeć na okoliczności jakie są oferowane. Będąc za sterami samochodu będziemy przymuszeni do regularnej koncentracji na trasie, a znajomi w aucie posiadają mało miejsca, a na dodatek powinność ciągle przymocowanych pasów może niewłaściwie wpływać na wrażenia. Pasażer samolotu ma w okolicach siedzenia pisuar, dostęp do żywności jeśli będzie głodny jak również komfortowe przestrzeń do siedzenia. Wielokrotnie przelot aeroplanem może okazać się tańsza aniżeli samochodem.

A co do kwot … Na starym kontynencie półdarmowe przeloty świadczą nam takie linie jak RyanAir, WizzAir oraz EasyJet. Niekiedy również i regularni przewoźnicy może zadziwić promocją. W ostatnich czasach trafia się na dodatek prawdopodobieństwo półdarmowych lotów po Rzeczpospolitej. Ciekawe miejsca w Polsce da się zauważyć już od 30 złotych za lot w jedno miejsce.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 40 (ostatnio: 01.06.2019 01:10:59)
  • yahoo: 26 (ostatnio: 19.02.2018 16:29:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz