Szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego

Szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego

Szkoła Żeglarstwa JUNGA działa ciągle na rynku już od niezupełnie 10 lat z powodzeniem kształcąc coraz to młodszych adeptów morskich przestrzeni i również żeglarstwa. Najpopularniejsza i również najbardziej renomowana szkoła żeglarstwa w województwie pomorskim od wielu lat.

JUNGA to przede wszystkim wyjątkowa żeglarska entuzjazm połączona ze wspaniałym darem smakowania dużej wody wszystkimi, nawet najbardziej uśpionymi zmysłami, z wrodzoną dziecięcą ciekawością i również nieprzeniknioną wrażliwością na to co nas otacza. Kadra szkoły JUNGA stawia sobie za najistotniejszy cel urzeczywistnianie nawet najbardziej szalonych młodzieńczych aspiracji i również marzeń związanych z morzem. W ofercie szkoły istnieje możliwość znaleźć szkolenia i również kursy żeglarskie dla początkujących a także bardziej doświadczonych adeptów morza i również żeglarstwa, a także szkółki żeglarskie dla dzieci i również młodzieży trwające od kilku do kilkunastu dni.

JUNGA oferuje też czartery przeszło 4000 jachtów na całym świecie, a także doświadczoną obsługę i również rzetelną pomoc doświadczonych żeglarzy, którzy swoje szlify zdobywali na akwenach całego świata.

Szkoła żeglarstwa JUNGA oferuje też stosunkowo krótkie rejsy weekendowe dla początkujących po Zatoce Gdańskiej, jak i również zdecydowanie z większym natężeniem ambitne dalsze wyprawy oceaniczne. Trasy wszystkich proponowanych rejsów prowadzą szlakami przetartymi przez żeglarzy pracujących w szkole, którzy mogą się pochwalić bardzo bogatym i również cennym doświadczeniem na różnych akwenach świata. JUNGA to przede wszystkim świetny dla osób, które wciąż nie wiedzą czy żeglarstwo to ich pasja. Uczestnictwo w kursach i również rejsach organizowanych przez szkołę JUNGA z pewnością ich do tego przekona.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 16.10.2017 17:53:16)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 03.05.2017 05:54:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz