Szkolenia w Łodzi

Szkolenia w Łodzi

Oferta szkoleniowa naszej szkoły obejmuje swym zakresem szkolenie psa i tresurę psa. Organizujemy szkolenia indywidualne z zakresu szkolenia psów oraz nowoczesnej tresury psów. Więcej na stronie: tresura psa łódź. Oraz na filmie labrador szkolenie szczeniaka – zachęcamy do obejrzenia.

Ponadto musisz wiedzieć, że: pod kątem wychowawczym i szkoleniowym pies w dużej mierze jest od nas zależny. A przyzwoicie wytresowany czworonóg to świetny przyjaciel. Gdy pies jest odpowiednio wyszkolony (wytresowany) wówczas bez ambarasu możesz przyzwolić mu przywitać się z Twoimi znajomymi bez niepokoju o jego wrogie zachowanie. Jest to wielka ulga dla wielu osób, które doświadczyły tego jak pies z radości na nich skacze i jak wielkie robi wtedy problemy, gdy pazurami przypadkowo rozerwie komuś kurtkę lub zniszczy cenną bluzkę. Do tego gdy pies ma brudne łapy to brudzi wszystkich dookoła. A psy w typie bullowatym potrafią jeszcze człowieka ubrudzić swoją śliną.

Pies po szkoleniu będzie tolerował dotykanie jego różnych części ciała. Za sprawą tego będziesz mógł przeprowadzić kontrolę stanu zdrowia czworonoga. Jest to bardzo ważne, bo pies z wiekiem urośnie i będzie duży i silny, a kontrola stanu zdrowia lepiej aby była wykonywana na spokojnie niż w nerwach.

Po tresurze pies będzie lubił z Tobą przebywać. Czworonóg będzie chciał znajdować się blisko swojego opiekuna. Co więcej najlepszy przyjaciel człowieka (czyli pies) będzie Cię bacznie słuchał i będzie chciał chętnie wykonywać polecenia, które mu wydajesz.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 37 (ostatnio: 11.04.2019 11:24:33)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 22.09.2017 06:08:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz