Systemy przekłuwania uszu

Systemy przekłuwania uszu

Przyzwoicie dobrana biżuteria to piękne dopełnienie codziennych stylizacji i wyjątkowych kreacji na specjalne okazje. Kolczyki to jeden z tych elementów, które lecz również zdobią ciało, ale również pomagają wyrazić siebie. Jesteśmy firmą oferującą światowej sławy sprzęt a także akcesoria do przebijania uszu, i również produkty służące do pielęgnacji po wykonanym zabiegu. Współpracujemy z salonami kosmetycznymi, hurtowniami, jubilerami a także aptekami. Sprzęt marki Studex® zapewnia szybkie, bezpieczne i bezbolesne zabiegi przebijania, a dostępne w naszej propozycji preparaty pielęgnacyjne sprawiają, że sam zabieg szybko staje się mglistym wspomnieniem. Bez bólu, bez powikłań dla czystej przyjemności noszenia kolczyków — tak w skrócie można opisać naszą działalność.

Wszystkie produkty sygnowane przez markę Studex® powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii i poprzednio trafią do naszych partnerów biznesowych, przechodzą przez szereg testów a także wymagający proces kontroli jakości. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość i najbezpieczniejsze produkty.

Nasze hipoalergiczne kolczyki to małe dzieła sztuki powstające w zakładzie, w Stanach Zjednoczonych, gdzie zlokalizowana główna siedziba firmy Studex®.

Doskonałej klasy biżuterię charakteryzuje dbałość o detale. Takie dopiero co są nasze kolczyki. Wykonane z wysokiej klasy materiałów hipoalergicznych, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, sterylnie zapakowane stanowią towar, który docenią wręcz w największym stopniu wymagający klienci.

Wszystkie nasze produkty powstają w zgodzie ze normami Unii Europejskiej a także U.S. Food & Drug Administration.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz