Sprowadzenie zwłok – Apokalipsa

Sprowadzenie zwłok - Apokalipsa

Przedsiębiorstwo Apokalipsa przez ponad 25 lat swojego istnienia, zebrała ogromne doświadczenie w dziedzinie usług pogrzebowych. Dzięki temu podejmie się każdego, nawet w najwyższym stopniu skomplikowanego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów niezwykle trudny czas, z tej przyczyny nasza pomoc jest wszechstronna a także kompleksowa, iżby w najwyższym stopniu ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalność firmy Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim a także niemieckim, są do dyspozycji klienta siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszystkich formalności zarówno na terenie naszego kraju, jak a także poza jego granicami, gdyż działają na stałe w kilkunastu krajach na całym świecie. Sprowadzenie zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, a oprócz tego drogą lotniczą a także morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się tylko z nowoczesnych samochodów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w niezawodne agregaty chłodnicze.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, a oprócz tego dowolnych instytucji a także organizacji.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa zapewnia swoim klientom spełnienie wszelkich wymogów sanitarnych a także prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Przedsiębiorstwo oferuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 31.12.2018 15:49:18)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 28.11.2017 12:00:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz