Silniki prądu zmiennego

Silniki prądu zmiennego

Fundamentem działalności Wamel.com.pl jest produkcja i dystrybucja wysokiej klasy silników komutatorowych prądu stałego i zmiennego małej i średniej mocy.

Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy rozległą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy ekipą doświadczonych ekspertów, skutkiem tego sprostamy oczekiwaniom wszystkich naszych kontrahentów.

Produkowane przez nas silniki są artykułami najwyższej klasy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny na rynku i również dogodne warunki współpracy. W naszej ofercie znajdziesz m.in. silniki o wzbudzeniu elektromagnetycznym, silniki z magnesami trwałymi, silniki serwomechanizmowe i również silniki uniwersalne. Jeśli interesuje Cię generator prądu przemiennego, to świetnie trafiłeś. Na specjalne zamówienie wykonujemy projekty i prototypy silników i prądnic (w tym prądnice prądu przemiennego) zgodnie z preferencjami klientów.

Nasze przedsiębiorstwo świadczy również usługi związane z serwisem, wyważaniem wirników, magnesowaniem magnesów trwałych, obróbki skrawaniem, projektowania maszyn elektrycznych na indywidualne zamówienie. Świadczone przez nas usługi są zupełnie profesjonalne i na najlepszym poziomie. Dbamy o jak najwyższy poziom zadowolenia klientów, skutkiem tego udzielamy istotnych informacji na każdym etapie realizacji zamówienia indywidualnego.

Współpracujemy ze znanymi i prestiżowymi markami, tj. np. Lenze, Hoffman, Posco i również wiele innych. Jeśli pragniesz skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami drogą telefoniczna lub mailową. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i również udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Wybierając usługi i artykuły Wamel decydujesz się na najwyższą jakość za atrakcyjną cenę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 06.05.2018 09:11:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz