Siatki ogrodzeniowe

Siatki ogrodzeniowe

Spółka Siatki-Stal to producent siatki ogrodzeniowej i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą firmę prowadzimy nieprzerwanie od roku dwutysięcznego trzeciego, a nasza baza dystrybucyjna mieści się w Łomży, woj. podlaskie. Poza działalnością stacjonarną prowadzimy sklep internetowy z produktami ogrodzeniowymi.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym sklepie można spersonalizować przez wybór wymiarów, barwy czy rodzaju wykończenia. Poniżej prezentujemy najważniejsze pozycje z naszego sklepu internetowego.

Siatka ogrodzeniowa to najważniejszy produkt na naszej platformie sprzedaży. Można podzielić je na siatki ocynkowane i powlekane. Możemy też wyróżnić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Kolejnym interesującym produktem są panele do grodzenia posesji oraz adekwatne do nich słupy ogrodzeniowe, podmurówka i akcesoria.

Innym interesującym produktem z naszego e-commerce są taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba sprzedawanych produktów jest bardzo rozbudowana, dlatego też służymy specjalistycznym konsultingiem przy doborze odpowiednich materiałów ogrodzeniowych.

Nasze materiały sprawdzą się świetnie do ogrodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy dużych terenów przemysłowych.

W naszym sklepie internetowym warto wyróżnić działy Najczęściej kupowane oraz Promocje, w których przedstawiamy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają atrakcyjne ceny.

Przesyłki wysyłamy usługą kurierską na terenie całej Polski, pracują dla nas firmy DHL i DPD, a palety JASFBG. Dostępny jest także odbiór własny na terenie naszego punktu stacjonarnego w Łomży. Autoryzowane płatności w naszym e-sklepie dostarcza firma Przelewy24.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszym sklepie online.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 12.10.2022 01:27:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz