Segregatory reklamowe

Segregatory reklamowe

Spółka „Udziałowiec” działa w branży poligraficzno-introligatorskiej od 20 lat i od początku zasłynęła jako czołowy wytwórca kalendarzy.

Z czasem firma znacznie rozszerzyła swoją działalność i na dzień obecny obsługuje swoją produkcją kilkaset spółek i instytucji takich jak urzędy, spółki, biura, szkoły i uczelnie wyższe, samych uczelni wyższych współpracujących z firmą jest ponad 90.

Spółka Poligraficzno-Introligatorska produkuje również dla największych sieci handlowych, Komendy Głównej Policji i Straży Granicznej, Komend Wojewódzkich Policji, Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Miast i wielu innych. Spółka prowadzi swoją działalność w oparciu o nowocześnie wyposażoną przygotowalnię offsetową, dysponuje również cyfrową naświetlarką STP, maszynami do druku cyfrowego i offsetowego, oraz dodatkowo nowoczesnymi maszynami i urządzeniami introligatorskimi. Oprócz tego firma specjalizuje się w tłoczeniach suchych i barwnych, oraz dodatkowo foliowaniu i lakierowaniu UV. Spółka tworzy wizytówki, ulotki, plakaty, papier firmowy, naklejki, bloczki reklamowe, foldery szyte i klejone, torby reklamowe, zaproszenia, koperty, książki, etykiety, segregatory, etui i futerały, karty plastikowe i inne.

W asortymencie spółki poligraficzno-introligatroskiej „Udziałowiec” można odnaleźć też różnego rodzaju kalendarze w tym kalendarze książkowe różnorakich formatów, kalendarze planszowe, terminarze i kalendarze na biurko, kalendarze trójdzielne, kalendarze podkładowe, kalendarze listkowe, kalendarze wieloplanszowe, kalendarze kieszonkowe. Kalendarze mogą być przygotowane według indywidualnego projektu, z uwzględnieniem np logo spółki, ponieważ takie kalendarze reklamowe to genialny element propagowania imażu każdej spółki. Na potrzeby szkół i szkolnictwa wyższego drukarnia tworzy również różnego rodzaju legitymacje: papierowe, plastikowe, elektroniczne ELS (karta z tworzywa sztucznego z wbudowanym procesorem), świadectwa, dyplomy, gazety lekcyjne i gazety zajęć, indeksy, protokoły, arkusze ocen, księgi i rejestry, teczki dyplomowe, druki biblioteczne i inne.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 06.11.2018 06:09:43)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 21.06.2016 12:45:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz