Salon fryzjerski Glinki

Salon fryzjerski Glinki

Salon fryzjerski Agnieszka StawskaZnakomicie zdajemy sobie sprawę z niniejszego, iż powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” jest bardzo adekwatne do niniejszego, co zastajemy w rzeczywistości. Potrzeba zatem zadbać o własne włosy. W tym celu jednakże najlepiej pójść do sprawdzonego eksperta. U nas łączymy 2 w jednym. Można najpierw udać się do fryzjera, żeby ten zatroszczył się o nasze włosy, a niebawem do salonu kosmetycznego. Jesteśmy przekonani, iż oferta naszego salonu fryzjerskiego i salonu kosmetycznego wykona Państwa oczekiwania. Zapraszamy.

Salon fryzjerski w BydgoszczyJeżeli szukasz fachowego salonu fryzjerskiego w Bydgoszczy, to doskonale natrafiłeś! Salon fryzjerski Agnieszka Stawska, który znajduje się przy ulicy Biłgoradzkiej 13a, jest jednym z najdoskonalszych w mieście. Zapewniamy doskonałą klasę wykonywanych przez nas usług. W naszym salonie oferujemy:

strzyżenie damskie albo męskie,modelowanie lub farbowanie włosów,wykonujemy także trwałą ondulację,pasemka albo baleyage,albo powyżej to szereg zabiegów pielęgnujących włosy.

Nadto oferujemy także zabiegi zapewniające głębokie odżywianie włosów, laminację włosów, i kreatynowe prostowanie włosów.Kosmetyka dłoni albo stópJak dobrze byłoby połączyć 2 rzeczy razem. Oraz dlatego wychodzimy na naprzeciw zwłaszcza naszym klientkom, lecz panów dodatkowo serdecznie zapraszamy! W salonie kosmetycznym oferujemy:

pielęgnacje dłoni oraz stylizacje paznokci,pielęgnacje stóp oraz stylizacje paznokci,specjalistyczny pedicure podologiczny, czyli leczniczy,klamrę korygującą,tamponadę,usuwanie odcisków albo modzeli,ale jeszcze masaż relaksacyjny stóp.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz