Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny, a rozwód cywilny to 2 odmienne sprawy. Taki drugi sprawia, iż małżeństwo formalnie przestaje istnieć razem spośród literą obowiązującego prawa. Stwierdzenie rozwodu odbywa się przed obliczem sądu odpowiedniego dla zamieszkania strony wnoszącej o rozstanie. Tylko iż stwierdzenie nieważności spośród punktu widzenia cywilnego zupełnie nic nie odmienia w obliczu kościoła. Rozwodnicy w obliczu Boga nadal są małżonkami.
Chyba, iż wniosą oni o przeprowadzenie rozwodu kościelnego. Formalnie mówi się bardziej o stwierdzeniu nieważności małżeństwa. Procesie, który może ciągnąć się latami, ale osiągnięte efekty są w stanie zadowolić poniekąd najbardziej niecierpliwe osoby. Skoro ktoś pragnąłby zaczerpnąć spośród możliwości przeprowadzenia takiego rozwodu, powinien zgłosić się do naszej kancelarii. Adwokat kościelny Kraków będzie Was cały czas wspierał w tym procesie, który doprowadzi do stwierdzenia nieważności małżeństwa.
Kancelaria przygotowuje nie wyłącznie odpowiednie dokumenty, ale dba o to, iżby wszystkie elementy zostały przeprowadzone krok po kroku w odpowiedni sposób. Podstawą jest ustalenie przyczyn rozpadu związku małżeńskiego, które zostaną wpisane do właściwiej skargi, jaka pozostanie złożona do sądu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 23.12.2021 13:58:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz