Rodzinne z Niemiec

Rodzinne z Niemiec

Naszą firmę tworzy zespół pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży. Świadczymy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Nadto świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek familijny i rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld i Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się także pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze referat, DE-TAX zapewni aby nasz nabywca który skorzysta z naszych usług będzie kontent z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co pozwala naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji na temat ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy lecz obsługujemy klientów z całej Polski.

Ażeby móc doprowadzić do skutku rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą powinien wystawić chlebodawca . Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody w trakcie całego roku jak także od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro gwarantuje bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu oraz przygotuje potrzebne dokumenty, ażeby w dobrym stanie przebieg przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas oczekiwania na zwrot podatku wynosi aczkolwiek od 4 do 6 miesięcy.

Z kolei o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy w tył od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku także przygotuje potrzebne dokumenty oraz wniosek a także poprowadzi sprawę o zasiłek tak aby angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań namawiamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz