Restauracja przyjazna dzieciom Toruń

Restauracja przyjazna dzieciom Toruń

Jimmy’s Steakhouse to pierwsza w Toruniu restauracja, która swoim klimatem jak również rodzajem serwowanych gościom dań pozwala poczuć klimat położonej aż za oceanem Ameryki. Restauracja oferuje gościom najlepszej jakości posiłki, wywodzące się z tradycyjnej kuchni Amerykańskiej. Dania są przyrządzane przez kucharzy, dla których zawód jest pasją oraz sposobem na życie – za sprawą tego nawet prosty hamburger staje się w ich rękach dziełem sztuki. Każdy posiłek przyrządzany jest z troską o klienta, z najlepszej klasy składników oraz doskonałych przypraw.

Doskonałe jedzenie smakuje jeszcze lepiej we wspaniałej atmosferze. Przekraczając próg restauracji Jimmy’s Steakhouse można niemalże zapomnieć, iż położeni jesteśmy w samym centrum Starego Miasta w jednym z zakątków Polski. Wystrój restauracji, unoszące się w powietrzu zapachy (które sprawiają, że nawet ci w najwyższym stopniu wybredni wnet poczują, jak ślina napływa im do ust) przenoszą gości w najróżniejsze zakątki Ameryki.

W restauracji Jimmy’s Steakhouse goście mogą spróbować różnorodnych potraw. W menu znajdują się otóż to najrozmaitsze rodzaje burgerów – to otóż to one jako pierwsze kojarzą się większości z kuchnią Amerykańską. Niemniej jednak w Jimmy’s Steakhouse można skosztować także wielu innych przysmaków – tj. na przykład różne doskonałe steki, makarony z dodatkami, zupy i przekąski. Zwieńczeniem smakowitego posiłku być może stać się jednakowo pyszny deser – do wyboru są najrozmaitsze ciasta oraz lody, można także spróbować tradycyjnych Amerykańskich naleśników – pancakes – ze słodkimi dodatkami, tj. syrop klonowy oraz masło orzechowe.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 08.11.2018 21:15:02)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 11.07.2017 03:09:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz