Psychologia Par

Psychologia Par

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną www o psychoterapii związków. Wraz ze zmnianami społecznymi i pojawianiem się nowych struktur i form związków i małżeństw oraz przeformułowaniu modelu rodziny i małżeństwa coraz więcej uwagi skierowane jest na procesy, które wpływają na tworzenie i rozwój bliskich relacji. Blog www.psychologiapar.pl jest jedną z wielu, które opisują – w takiej czy innej postaci – tematy dotyczące związków. Odpowiada tym samym na rosnące zainteresowanie tematem relacji międzyludzkich, szczególnie o tym najbliższym charakterze.

Jest jednak niezwykła nie tylko dzięki swojej merytorycznej zawartości – wpisy tworzone są przez zawodowych psychoterapeutów i dotykają dziedzin, które są powodem radości lub trudności życia w związku, jak komunikacja, czy role, jakie partnerzy w relacji obejmują – serwis został zauważony również dzięki swojej odważnej formie. O stronie psychologiapar.pl pisze między innymi to ogłoszenie. Strona używa nowoczesnych technologii HTML5, CSS oraz SVG do prezentacji wpisów w responsywnym układzie wizualnym. Dzięki typografii @font-face i wektorowym ilustracjom jest niezależna od wielkości ekranu użytkownika – od urządzeń mobilnych do ekranów hi-res.

Poczytaj

Teraz jest najwyższy czas, żeby zapoznać się z treścią strony, szczególnie z wpisami o „kontakcie”, „zdradzie”, „uzależnieniach”, i innych tematach obserwowanych z perspektywy psychologów i psychoterapeutów małżeńskich. Strona umożliwia udział w dyskusji, która odbywa się również na facebooku. Goście serwisu w większości dzielą się swoimi opiniami za pomocą fanpejdża, ale coraz więcej osób komentuje również poszczególne wpisy na stronie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 30 (ostatnio: 14.03.2019 22:23:15)
  • yahoo: 14 (ostatnio: 09.10.2017 02:04:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz