Przyjedź do miejscowości Sielpia Wielka, zachwycaj się Sielpią Wielką

Przyjedź do miejscowości Sielpia Wielka, zachwycaj się Sielpią Wielką

Każdy nas tęskni za nieznanym, chce jeździć, podbijać nowatorskie obszary, odkrywać nowe miejsca. Nie wypada jednakże rozbijać domowego budżetu na zagraniczne atrakcje, skoro w ojczyźnie jest jeszcze tak wiele skarbów krajoznawczych do odkrycia oraz ślicznych miejsc do zobaczenia – Sielpia Wielka to jedno z tych najbardziej ponadprzeciętnych. To właśnie w tym miejscu można przeżyć najpiękniejsze wakacje swojego życia. Każdy tu poczuje się cudownie, bowiem to miejsce każdego przyjemnie wita! Dla rodzin z dziećmi, dla grup bliskich, a nawet dla wielbicieli czworonogów, bowiem pieski są u nas również mile widziane.Ośrodek Bartek do którego zapraszamy został tak położony, żeby stworzyć perfekcyjne warunki do poznawania tej miejscowości. Nie ma mowy, by w Sielpi ktoś się nudził, najodpowiedniej jednak spędzą tu czas osoby tęskniące za kontaktem z naturą oraz wielbiciele fauny oraz flory. Relaks, ukojenie, zapach lasu oraz poczucie swobody – każdy, kto tego poszukuje – w Sielpi Wielkiej to odnajdzie!

Tutaj każdy odpocznie oraz się rozerwie. to tu można:

• przemierzać liczne szlaki krajoznawcze – pieszo lub na rowerze• odwiedzić olśniewające miejsca takie jak Jaskinia Raj w Chęcinach lub Góra Świętej Katarzyny• wspinać się w parku liniowym• złowić okazałą rybę• odsłaniać smaki w miejscowych restauracjach oraz kawiarniach• przetańczyć całą noc• skorzystać z sportów wodnych

Należałoby wobec tego odwiedzić Sielpię Wielką oraz zatrzymać się w naszym Ośrodku. Bartek – bowiem tak się zwie, to bezpieczne oraz nastrojowe miejsce. Dowolnie można zdecydować czy chce się spać w jednym z domków letniskowych czy w jednym z wygodnych pokoi. A że atrakcji nigdy nie ma dość zadbaliśmy również o miejsce do tańca oraz miejsce na ognisko. Raduj się Sielpią Wielką oraz przybądź do Bartka!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 12.05.2017 17:27:03)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz