Profile plastikowe

Profile plastikowe

Historia naszej firmy sięga 2003 roku. Już od niezupełnie 15 lat staramy się łączyć stosowanie tworzyw sztucznych wraz z ekologią. Wytwarzając swoje produkty wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które są poddawane procesowi odzysku.

Jesteśmy największym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego typu. Tworzywo poddany odzyskowi sprzedajemy także jako regranulat PVC wytwórcom parapetów, profili okiennych, grodzic a także innego rodzaju wyrobów stosujących ten tworzywo. Kupując nasze produkty mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby wysokiej jakości a przy tym mogą Państwo wspólnie z nami troszczyć się o środowisko.

Przemiał a także regranulat pvc, który mamy w swojej propozycji jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to tworzywo wysokiej jakości. Przebieg technologiczny obejmuje między innymi selekcje a także sortowanie ścinków (rozszczepienie innego rodzaju materiałów od PVC) a także poddanie ich regranulacji. W trakcie tworzywo poddawany jest procesowi odgazowania a także usunięciu wszystkich zanieczyszczeń. W swojej propozycji posiadamy także listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym dziś stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na zawsze połączony z oknem. Listwy tego rodzaju ułatwiają transport a także montaż okien a także zapewniają bardzo dobrą termoregulację a także niską przepustowość dźwiękową mieszkań a także domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 19.11.2018 10:57:42)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 30.09.2017 11:37:03)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz