Preparat do trawników

Preparat do trawników

Polger-Kido zostało założone z myślą sprowadzenia do Polski dobrej jakości preparatów służących do rolniczej i również ogrodniczej produkcji roślinnej a oprócz tego środków kluczowych dla ochrony środowiska.

Snujesz marzenia o pięknym trawniku, a na przykład skarpa właśnie została ułożona to znaczy jest raczej trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, udostępniamy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz koncentrat z wodą, nawozem i również nasionami trawy i również spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa niemal zaraz puszcza korzenie i również silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz środek wykazują niezwykle wysoką aktywność biologiczną.

Niezbędny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Owszem, że posiadamy taki produkt w swojej ofercie. Masz już dość strat, które są nieodzowne przy przesadzaniu roślin? Nasz środek uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni wykorzystuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Preparat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają tok osmozy, to znaczy przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, teraz do korzeni, zmuszając je zatem do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi roślina nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Implementacja preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni ułatwia ukorzenienie się rośliny w nowym i również obcym podłożu.

Nasze produkty to gwarancja sukcesu.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 03.12.2017 04:55:27)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 09.12.2016 21:26:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz