Prefabrykacja płyt

Prefabrykacja płyt

Przedsiębiorstwo Tomar funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Jej główna siedziba zlokalizowana jest w podwarszawskich Błoniach. To znany projektant oraz konstruktor elewacji wentylowanych, do produkcji których wykorzystywane są przede wszystkim materiały ceramiczne, panele kompozytowe a także naturalne kamienie.

Przedsiębiorstwo ma wielu stałych klientów, którzy z niemałą przyjemnością korzystają z jej usług, albowiem mają pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane bardzo profesjonalnie oraz w odpowiednim czasie. Tomar zatrudnia wielu specjalistów rewelacyjnie znających się na tym co robią. W zakładzie pojawia się także coraz więcej młodych ludzi, którzy tu właśnie zdobywają wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. W produkcji z reguły wykorzystywane jest takie urządzenie jak ploter cnc, który nadaje się perfekcyjnie do wykończenia każdego elementu wchodzącego w skład wentylowanych elewacji.

W swojej pracy niejednokrotnie Tomar wykorzystuje wysokiej jakości płyty rockpanel. Ponieważ są one nieco specyficzne, firma zakupiła najnowocześniejsze urządzenia umożliwiające szybkie oraz precyzyjne cięcie rockpanel. Każdy z inwestorów współpracujących z przedsiębiorstwem Tomar otrzymuje w razie potrzeby w sumie bezpłatne konsultacje, mające na celu usprawnienie realizacji projektu oraz jak najszybsze wyeliminowanie ewentualnych błędów. Na stronie internetowej Tomar posiada ciekawie zaprezentowany katalog swoich usług, do którego należałoby zajrzeć szukając najlepszego wykonawcy. W tym miejscu można również widzieć bardzo długą listę zrealizowanych z mocny sukcesem przez firmę projektów wykonywanych mało co w każdej części kraju, lecz również w Warszawie czy okolicach.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 22.02.2019 05:50:45)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 29.11.2017 18:32:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz