Prasy do płyt poliuretanowych

Prasy do płyt poliuretanowych

Podstawą działalności Interww.pl jest opracowanie wysokiej klasy rozwiązań w technologii poliuretanowej (PUR) dla różnorodnych branży przemysłu, i również sprzedaż wysokojakościowych artykułów stosowanych w różnorodnych dziedzinach przemysłu.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów – posiadamy niezbędną wiedzę oraz bogate doświadczenie. Idealnie znamy oczekiwania naszych klientów, stąd stale podnosimy poziom realizowanych przez nas usług. Proponujemy towary wysokiej jakości które spełniają wszelkie normy i atesty. Zapewniamy atrakcyjne ceny na rynku oraz dogodne warunki współpracy. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, i również pomoc specjalistów. W naszej ofercie znajdują się m.in. płyty z poliuretanu, pre-izolowany system wentylacji, konstrukcje izolacyjne, maszyny do poliuretanu, panele dekoracyjne oraz mnóstwo więcej. Wszystkie towary dostosowujemy do wymagań i preferencji naszych klientów. W naszej propozycji znajdują się jedynie towary najlepszej jakości, które zapewniają niezawodne i bezpieczne działanie. Świadczymy usługi izolacyjne z zakresu produkcji i montażu systemów izolacji termicznej sieci ciepłowniczych. Zakres działania obejmuje również dostawę maszyn i urządzeń pod wskazane miejsce. Realizujemy usługi serwisowe, i również proponujemy konsultacje i szkolenia w zakresie technologii PUR.

Zaufało nam już mnóstwo przedsiębiorstw działających w branży m.in. ciepłownictwa, budownictwa, chłodnictwa, wentylacji, przemysłu medycznego, samochodowego, petrochemicznego i innych. Skontaktuj się z nami telefonicznie czy też mailowo, a z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje zapytanie oraz udzielimy Ci niezbędnych porad.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 18.05.2018 01:54:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz