Poznań atrakcje turystyczne

Poznań atrakcje turystyczne

Poznań to w znacznym stopniu więcej niż kapitalna architektura i rozmaita kultura. Te bowiem są sferą dorosłych. Dzieci jednak także zdołają w tym mieście miło spędzać czas, albowiem czekają tam na nie nie lada atrakcje. Przyjrzyjmy się zatem kilku z nich.

Wystartujmy od Blubry6d – jest to wyjątkowa taka atrakcja w Poznaniu pozwalająca na zaznajomienia się z kulturą tego miasta w wyższym stopniu wymowny, a wręcz rewelacyjny dla dzieci sposób. W tym miejscu bowiem oferuje się poznańskie opowieści w formacie 6d! Gigantyczna atrakcja dla drobnych widzów. Idąc jeszcze mamy Kineopolis. To miejsce, w jakim każdego dnia wyświetlane są seanse specjalnie z myślą o dzieciach. Multikino w Poznaniu także jest pokojowym miejscem dla brzdąców. We wszystkich tych placówkach da się liczyć na charakterystyczne opusty i promocje komponowane naturalnie z myślą o najmłodszych.

Jednak atrakcje dla dzieci Poznań to dodatkowo inne aktywności do zrobienia niż pasywne oglądanie filmów. Miasto inwituje także do Muzeum Archeologicznego mieszczącego się w reprezentacyjnym Pałacu. Czeka tam na bobasy całkowicie sporo ciekawostek. A może masz w domu malutkiego artystę? Porwij go zatem będąc w Poznaniu do Muzeum Instrumentów Muzycznych – na pewno się mu tam spodoba. Pożądane byłoby także odwiedzić Nowe ZOO – to atrakcja, jaką kochają każde dzieci obojętnie na wiek bądź zamiłowania.

Widać zatem wyraźnie, iż wybierając się na wycieczkę do Poznania da się śmiało zabrać ze sobą dzieci – bez wątpliwości nie będą się nudzić w tym pięknym mieście! Warto zaznajomić się z pozostałymi propozycjami aktywności dla najmłodszych gości tego miasta.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 27.12.2018 03:20:58)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 04.08.2016 02:15:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz