Pokazy sztuczek Piłkarskich

Pokazy sztuczek Piłkarskich

Freestyle Football to żywiołowo rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu oraz sztuki. W ostatnich latach szczególnie popularna stała się ona na Zachodzie Europy, jednak także w naszym kraju wzrasta liczba nie tylko jej fanów, lecz też czynnie uprawiających ją osób.

Robert Guzik to jeden z najbardziej cenionych polskich Football freestylowców. Jego niezaprzeczalne umiejętności zostały docenione nie tylko na krajowym podwórku, lecz też w ważnych imprezach międzynarodowych. Lata praktyki oraz znakomita piłkarska technika sprawiają, że wykonywane przez niego ewolucje oraz triki wzbudzają entuzjazm sędziów i publiczności.

Pokazy Freestyle Football dzięki swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, niż tylko wśród pasjonatów tej dyscypliny. Propozycja wykonania freestylowego show uświetni każdą imprezę tematyczną, biznesową czy branżową.

Pokazy realizowane przez Roberta Guzika to zabezpieczenie udanej zabawy i zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one wyśmienitą alternatywę dla dobrze nam znanych występów muzycznych oraz podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik w ciągu występu zaprezentuje akrobacje oraz sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd i upper.

Oprócz tegowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się także propozycja warsztatów. Choć profesja Football freestylowca nie jest łatwa w nauce, to nauka prostych – na początek – sztuczek będzie z całą pewnością przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego elastyczność – bez względu na charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest jego osoba gwarancją dobrej zabawy oraz niezapomnianego widowiska.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 20.08.2017 08:48:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz