Podnosniki dla niepelnosprawnych

Podnosniki dla niepelnosprawnych

Sklep rehabilitacyjny stacjonarny. Oferujemy produkty medyczne m.in.: łóżko ortopedyczne elektryczne dla osób niepełnosprawnych w domu. Łóżko jest perfekcyjne dla osoby opiekującej się jak i dla chorego. Łóżko medyczne jest sterowane pilotem.

wynajem sprzętu medycznego. Realizujemy usługi wypożyczania m.in. łóżek ortopedycznych, dla ludzi chorych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno użytkowników jak i asystentów. W razie potrzeby transport we wskazane miasto plus montaż. Ceny najlepsze w kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo także schodołazy znakomicie radzące sobie ze schodami . Również posiadamy podnośniki pacjenta. A także wózki dla niepełnosprwanych, kule łokciowe, chodziki rehabilitacyjne. Działamy na terenie całego kraju, woj. łódzkiego,. woj. wielkopolskiego,. Jeśli jesteś w potrzebie skontaktuj się pod podany numer, a na pewno pomożemy Ci dobrac najlepszy rodzaj sprzętu medycznego.

produkty medyczne m.in.: łóżko ortopedyczne elektryczne dla osób niepełnosprawnych w domu. Łóżko jest świetne dla osoby opiekującej się jak i dla chorego. Łóżko medyczne jest sterowane pilotem.

W mojej ofercie jest także schodołaz likwidacja schodów dla osób niepełnosprawnych. Jest on przeznaczony do jazdy po schodach osób dorosłych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Ponadto proponujemy sprzedaż windę dla osób niepełnosprawnych. Ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie chorych. Służy pomocą w łazience i odciąża kręgosłup i plecy. W sklepie dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Gdzie kupisz sprzęt ortopedyczny? W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania kupna sprzętu ortopedycznego winniśmy najpierw wykonać kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, jakie artykuły będziemy musieli nabyć, a także, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Bez wątpienia nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, jakie mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Dużym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, jakim będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 08.03.2019 14:28:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz