Pisklęta gęsie : DROB

Pisklęta gęsie : DROB

Na stronie drob.com.pl jest bogata oferta Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi funkcjonowanie związaną z odchowem różnego typu drobiu.

Posiadamy doskonałej klasy pisklęta kacze, kurze, gęsie oraz indycze, a na domiar tego sprzedajemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych lub przeznaczone do produkcji jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno spore fermy drobiowe jak oraz małe gospodarstwa wiejskie. Nasze najnowocześniejsze zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie oraz Tulcach są objęte odpowiednim nadzorem, który ma na celu zapewnienie towaru wolnego od chorób. Również parametry oferowanego drobiu poddawane są częstej kontroli, dzięki czemu wiemy, czy ptactwo ma zagwarantowane odpowiednie środowisko do funkcjonowania oraz rozrostu, a innowacyjny sprzęt umożliwia regulację warunków otoczenia naszych towarów. Nowe pisklęta są poddawane mocnej selekcji, która umożliwia na uzyskanie jak najlepszej jakości. W zakładach produkcyjnych wykorzystywana jest technologia Petersime, która jest nowoczesnym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Daje to możliwość to na kontrolę różnych czynników takich jak poziom dwutlenku węgla bądź wilgotność. Sporym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin oraz mieszańce. Sprzedajemy też pisklęta brojlerowskie, które cechują się dobrze szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest pewnym źródłem piskląt dzięki wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak oraz wodnego.

Zapewniamy także odpowiedni transport towaru do miejsca docelowego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 12.09.2018 17:56:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz