Obróbka skrawaniem cnc

Obróbka skrawaniem cnc

Firma METALKO to profesjonalna oraz solidna spółka, która istnieje w branży od 1992 roku oraz oferuje swoim klientom fachową obróbkę skrawaniem cnc w niezwykle atrakcyjnej cenie. METALKO prawdopodobnie pochwalić się lecz i wykształconą kadrą pracowniczą, lecz także nowoczesnym zapleczem technologicznym, za sprawą któremu prawdopodobnie podjąć się nawet najtrudniejszych oraz w największym stopniu skomplikowanych zleceń.

Jeżeli interesuje Państwa precyzyjna przetwarzanie skrawaniem cnc, to jeszcze dziś powinni Państwo odwiedzić stronę metalko.com.pl oraz dokładnie zaznajomić się z najnowszą propozycją firmy METALKO.

Powinno się dodać również oraz o tym, że przedsiębiorstwo METALKO oferuje rewelacyjne wykładziny ceramiczne, nowoczesne wykładziny z laminatu, niezawodne powłoki ebonitowe oraz gumowe a oprócz tego co niemiara innych kompensatorów gumowych. Przedsiębiorstwo ta specjalizuje się także w regeneracji armatury przemysłowej, naprawie sprężarek a oprócz tego kompleksowych usług w zakresie obróbki plastycznej stali.

Przedsiębiorstwo METALKO to także ośrodek szkolenia spawaczy, który cieszy się bardzo dobrą opinią oraz wieloma zadowolonymi kursantami. Więcej informacji o firmie, pełną ofertę usługową a oprócz tego referencje mogą Państwo znaleźć na stronie metalko.com.pl.

W pierwszej kolejności powinni Państwo dokładnie sprawdzić usługi w zakresie obróbki plastycznej stali, lub cięcie laserowe, gięcie, względnie zwijanie blach. METALKO jako jedna z niewielu firm w kraju oferuje bardzo dokładne cięcia plazmowo-tlenowe nowoczesną maszyną Tru Laser 3040 L32 TRUMPF. Sprzęt ten pozwala rąbać stal nierdzewną do 15mm, glin do 10 mm, a stal węglową do grubości 20mm.

METALKO świadczy swoje usługi lecz i dla klientów krajowych, lecz również dla takich krajów jak np. Szwecja, Niemcy, Norwegia, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, czy Szwajcaria.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 20.09.2017 13:16:37)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 12.01.2017 07:01:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz