Obróbka plastyczna blach – chate.com.pl

Obróbka plastyczna blach - chate.com.pl

Namawiamy ciepło do zapoznania się z ofertą uznanego a także cenionego w Polsce Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Chate”. Założycielami przedsiębiorstwa są Lech Chmara a także Zdzisław Tok. Elementarnym profilem działalności są szeroko pojęte usługi ślusarskie a w szczególności fabrykacja drzwi do pojazdów szynowych, konstrukcji spawalniczych, ogrodzeń, balustrad, itp. Tniemy, szlifujemy, malujemy a także spawamy. Nie Stronimy od żadnych zadań, podejmujemy się świadczenia zleceń, których inne przedsiębiorstwa nie chcą się podjąć.

W zakresie naszych usług mieści się także czyszczenie metali śrutem. Usługa ta jest wymogiem w przypadku nakładania powłok ochronnych, żeby zapewniały one najwyższą wytrzymałość. Świadczymy usługi tj. śrutowanie, metalizacja natryskowa, mycie a także odtłuszczanie powierzchni metalowych, wykonujemy różnego gatunku zabezpieczania antykorozyjne jak równieżi lakierowanie przemysłowe.

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia profesjonalny zespół specjalistów. Nasi pracownicy posiadają lecz również wiedzę teoretyczną, ale stosują ją w codziennej pracy. Doświadczenie, którym dysponujemy pozwala nam zapewniać usługi na najwyższym poziomie. Iżby zagwarantować wysoką jakość usług dysponujemy także nowoczesnym parkiem maszynowym. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań techniki, stosujemy je w naszej pracy a także to przekłada się na realne zadowolenie naszych Klientów. Nasza praca jest naszą pasją, w związku z tym wykonujemy ją tak dobrze.

Namawiamy ciepło do odwiedzenia naszej strony www zamieszczonej pod adresem http://www.chate.com.pl/, dokąd uzyskają Państwo pełne informacje odnośnie do działalności a także profilu naszego przedsiębiorstwa. Czekamy na Państwa zlecenia!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 20.12.2021 07:04:28)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 27.06.2016 14:42:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz