Neurologopeda – Ewelina Elwertowska

Neurologopeda - Ewelina Elwertowska

Fundamentem działalności Elektrostymulacjapodniebienia.pl są specjalistyczne usługi związane z bezbolesną elektrostymulacją podniebienia.

Nasze usługi kieruje w szczególności do osób potrzebujących stymulowania rozwoju mowy, a także osób z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami dyslalicznymi, afazją, rozszczepem podniebienia, przebytymi operacjami w obrębie jamy ustnej. Świadczymy usługi na najlepszym poziomie, zatem sprostamy oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających pacjentów. Przeprowadzana przez nas elektrostymulacja podniebienia wspomaga kompleksowe leczenie osób z zaburzeniami logopedycznymi. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy szeroką wiedzę i bogate doświadczenie. Zapoznaliśmy się z wieloma skomplikowanymi przypadkami naszych pacjentów, za sprawą czego możemy stale podnosić standard naszych usług.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, zatem idealnie znamy wymagania naszych Klientów. Jesteśmy w posiadaniu wysokiej klasy aparatów do bezbolesnej elektroterapii. Umożliwia jego osoba wykorzystanie 40 podstawowych rodzajów prądów i szerokie zakresy ich regulacji – drobiazgowo dobieramy parametry do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Jeśli zależy Ci na szybkich i również skutecznych efektach zalecamy serię 10 zabiegów, 4-5 razy w tygodniu. Gwarantujemy wsparcie pooperacyjne i kompleksową opiekę. Współpracujemy z Instytutem Matki i również Dziecka w Warszawie.

Mamy rewelacyjne podejście do dzieci, zatem żaden pacjent nie będzie musiał bać się zabiegu. Zabiegi elektrostymulacji podniebienia realizujemy fachowo i również błyskawicznie – czas trwania wynosi ok 15 minut.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną czy też mailową, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.07.2018 03:10:01)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 09.06.2017 10:39:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz