Nawozy dolistne

Nawozy dolistne

Zakład pracy AGREKO to sprawny nieprzerwanie od 2000 roku czołowy i również solidny wytwórca nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu lat swoją ogromną wiedzą i również doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO produkuje różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów tj. m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany uniwersalny Trasvit, a oprócz tego dużo innych równie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do zwiększenia plonu i również podniesienia jego jakości. Oprócz tego podwyższają odporność roślin na wszelkiego rodzaju choroby pochodzące od grzybów, a równolegle wysoko ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są także nadzwyczajnie uniwersalne, co nadzwyczajnie ułatwia ich aplikacja w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to produkty mikroelementowe, które przeznaczone są z początkiem do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo sumiennie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez a także siarka, co wysoko wpływa na lepszą jakość zebranych plonów. Zakład pracy AGREKO stawia z początkiem na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo skromny rozwiązanie towar ten można zmodyfikować można w łatwy rozwiązanie zmodyfikować i również zatem zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 16.06.2018 18:28:03)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 02.08.2017 19:15:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz