Modelowanie parametryczne – megacad.pl

Modelowanie parametryczne - megacad.pl

Nasza firma oferuje aplikację do projektowania dla specjalistów z różnych branż.

Megacad jest programem istniejącym od 1989 roku. Dzięki niemu możemy ustawić interesujące nas parametry modelowania 3D. W oparciu o jeden projekt możemy tworzyć projekty alternatywne. Możemy za jego sprawą na bazie dwuwymiarowej dokumentacji technicznej zaprojektować modele 3D i również 2D. Aplikacja staje się jeszcze bardziej powszechny na naszym rynku. Jest odpowiedni dla projektantów, ale również dla mechaników i również konstruktorów.

Dzięki dodatkowym aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych a oprócz tego aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze szybsza i również przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną i również rzetelną firmą. Nasze usługi są najlepszej klasy, wykonywane zawsze na czas. Jeśli masz pytania czyli wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

Oferujemy miesięczną testową wersję programu Mega Cad, dzieki czemu będziecie mogli Państwo zapoznać się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Aplikacja ma bardzo multum funkcji i również jest bardzo uniwersalny, w takim razie oczywiście przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej ofercie znajduje się wersja CAD dla szkół-edukacyjna a oprócz tego komercyjna, ale nie różnią się one znacząco. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy audycja MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl a oprócz tego do skontaktowania się z nami.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 19.01.2018 07:50:19)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 11.03.2017 14:52:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz