Media System

Media System

Przedsiębiorstwo Media System Olsztyn trudni się szeroko rozumianymi instalacjami dla domów i firm. Proponujemy rozwiązania technologiczne, które poprawiają komfort życia i użytkowania domów i obiektów firmowych. Niżej opiszemy kilka najważniejszych usług, świadczonych przez Media System w Olsztynie.

Instalacje elektryczne to podstawowa działalność naszej firmy. W ramach tej oferty wyróżniamy zaprojektowanie, realizacje oraz pomiary elektryczne. Montujemy gniazdka elektryczne, oświetlenie uliczne i domowe. W ramach instalacji elektrycznych proponujemy także montaż alarmów w Olsztynie, monitoringu, domofonów, sieci IT, czy zbiorczej instalacji TV.

Kolejna istotna gałąź naszej działalności to bramy automatyczne w Olsztynie. W ramach tej usługi oferujemy wykonawstwo bram automatycznych różnego rodzaju. Mogą to być bramy skrzydłowe do działki, bramy rolowane do garażu, czy też bramy do wykorzstania w przemyśle. Nasi fachowcy posiadają niezbędne uprawnienia i certyfikaty do montażu bram enomowanych producentów, takich jak Krispol, Nice.

Wśród zyskujących popularność usług wyróżnić można montaż mechanicznej wentylacji z rekuperacją w Olsztynie i okolicach. Tego typu wentylacja zapewnia wysoki komfort w lokalach oraz zmniejsza koszty grzewcze.

Olsztyńska firma Media System to zespół fachowców, którzy kompleksowo sprawią, że Twój dom lub firma będzie bardziej użyteczny i bezpieczny. Na naszej witrynie internetowej odszukasz fotki z realizacji, szczegółowy opis każdej oferty, artykuły branżowe oraz dane do kontaktu. Dowiedz się więcej o Media System, skorzystaj z darmowej konsultacji i śledź nasze poczynania w mediach społecznościowych.

Zachęcamy do kontaktu klientów z Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.10.2022 14:22:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz