Maszty oświetleniowe

Maszty oświetleniowe

Fabrykant konstrukcji stalowych, Elmonter z Zagórowa, od ponad dwudziestu lat zdobywa swą pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.

W zakładach produkcyjnych w Zagórowie i Michalinowie powstają produkty w trzech grupach asortymentu: oświetlenie (słupy, maszty, skomplikowane systemy oświetleniowe, latarnie, oprawy), energetyka (słupy rurowe i stalowe dla niskiego, średniego i wysokiego napięcia, konstrukcje specjalne (pod sygnalizację, pod zasilanie hybrydowe, stalowe konstrukcje odgromowe). Nowoczesny park mechaniczny, nowoczesne technologie, ponad stu wykwalifikowanych pracowników, klasa organizacji pracy to sekret sukcesu Elmontera. Jego produkty są doskonałej jakości, o czym świadczą przyznane certyfikaty. Poza powyższymi rozwiązaniami, Elmonter proponuje także robienie projektów budowlanych i również konstrukcji wykonawczych dla m.in. reklam i wież oświetleniowych. W celu uzyskania szczegółów powinno się skontaktować się bezpośrednio z firmą, wybierając jedną z form podanych na stronie internetowej firmy www.elmonter.pl. Na wspomnianej stronie są się również katalogi latarni, opraw oświetleniowych, słupów rurowych konstrukcji oświetlenia drogowego.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo Handlowe Elmonter pracuje zgodnie z normami(PN-M-69009) i wymogami technicznymi (Certyfikat Zgodności WE nr 1488-CPD-0286/Z), a na swoje produkty daje gwarancję, z której warunkami powinno się się zapoznać w momencie zakupu. Duża konkurencyjność firmy, nieustający rozrost i doskonalenie, protekcja o każdy szczegół jest jej niewątpliwym atutem i szansą na dalszym umacnianiu się na rynku konstrukcji stalowych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 04.06.2017 05:05:53)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 17.01.2017 01:16:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz