Lucerna – agriland.pl

Lucerna - agriland.pl

Przedsiębiorstwo Agri Land jest firmą, która funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Od początku jej aktywności skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, i również produkcji jakościowych mieszanek trawy. Ciągle przedsiębiorstwo oferuje klientom jeszcze lepsze odmiany lucerny, dostosowane do warunków panujących w naszym kraju, dzięki współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, między innymi z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od przedsiębiorstwa Agri Land to trzy odmiany lucerny – legend, legendairy i również perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli a także wyróżniają się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają jedynie 3. Wszystkie te odmiany osiągają bardzo wysokie plony, co jest niezwykle korzystne dla hodowców.

Jedną z wielu ważnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do szkodliwych dla zwierząt. Lucerna od przedsiębiorstwa Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, ale także na siano, kiszonkę lub sianokiszonkę.

Innym wyrobem, który oferuje Agri Land są trawy pastewne. W propozycji można znaleźć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te z większym natężeniem skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, łąkową a także szwedzką. Do wyboru są do tej pory mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne czy jednoroczne. Wszystkie sprzedawane przez nas mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne i również są przeznaczone pod różne sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego lub też kośno-pastwiskowego.

Firma Agri Land to rzetelna przedsiębiorstwo, dbająca o swoich klientów i również o jakość proponowanych produktów, za sprawą czego jest bezspornie godna polecenia.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 07.09.2018 12:10:21)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz