Kurs pilatesu

Kurs pilatesu

Poszukujesz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę oraz poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę nie tylko ciała, lecz także umysłu. Namawiamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy lekcje na różnych poziomach zaawansowania a oprócz tego szkolenia, warsztaty oraz kursy dla instruktorów. Stacjonarnie działamy w Warszawie, lecz prowadzimy też lekcje on-line, indywidualnie oraz w grupach. Nasza kadra to certyfikowani nauczyciele z długoletnim doświadczeniem.

Lekcje indywidualne oraz grupowe

Lekcje indywidualne to możliwość precyzyjnego dostosowania ćwiczeń do wymagań oraz dyspozycja uczestnika. Instruktor, poświęcając czas zajęć tylko jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na precyzyjnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń oraz wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak oraz zaawansowanym. Lekcje grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom miewać się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia oraz warsztaty

W naszej propozycji mamy profesjonalne szkolenia, których ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Kurs składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy też warsztaty, na przestrzeni których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki oraz spędzają czas w miłej atmosferze. Namawiamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz