Konwersacje angielski Kraków

Konwersacje angielski Kraków

Angielski to jeden z najpopularniejszych języków, którymi posługują się ludzie, niemal w każdym zakątku świata. Jego znajomość otwiera nam nowe możliwości, pomaga w karierze, ułatwia życie towarzyskie.

Rozmaite GRUPY WIEKOWE

Nauka angielskiego wskazana jest w zasadzie w każdym wieku, o czym można się przekonać w szkole Speaking House.

Oferujemy kursy dla najmłodszych, młodzieży a oprócz tego dorosłych. Nasze zajęcia skupiają się na praktycznym zastosowaniu języka w życiu codziennym. Pomagają one przełamać barierę językową, poznać nowe zwroty a oprócz tego zasady gramatyczne. Duża ilość przeprowadzanych konwersacji pomaga w nabyciu płynności językowej.

BUSINESS ENGLISH

W naszej szkole proponujemy również zajęcia z Business English. Język biznesowy, po wielokroć wykorzystywany na co dzień w pracy, nieco różni się od codziennej konwersacji ze znajomymi.

Na przestrzeni kursu przedstawimy różnice pośród językiem formalnym a oprócz tego nieformalnym, nauczymy biznesowych zwrotów a oprócz tego dodamy pewności siebie w trakcie oficjalnych spotkań.

KURSY INDYWIDUALNE

Nasza oferta to nie tylko popołudniowe kursy grupowe. Osobom z niestandardowymi godzinami pracy proponujemy kursy indywidualne. To doskonały sposób na podszkolenie języka, przygotowanie się do egzaminu bądź rozmowy o pracę. Poziom zajęć a oprócz tego impet dopasowane są pod jednego kursanta, wskutek tego efekty nauki widać właściwie ekspresowo!

Oferta DLA FIRM

Co niemiara przedsiębiorstw a oprócz tego korporacji zdaje sobie sprawę, iż nauka angielskiego między pracowników jest niezwykle istotna, wskutek tego namawiamy do kontaktu firmy, którym zależy na poprawie jakości języka angielskiego.

Oferujemy kurs w siedzibie firmy, które położą nacisk na komunikację zarówno formalną, jak a oprócz tego nieformalną. Nauczymy pracowników jak rozmawiać z klientem a oprócz tego w jaki sposób odpisywać profesjonalnie na e-maile.

Czekamy na Ciebie!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 12.03.2019 22:07:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz